Polub naszego facebooka!

Wymiana

Animanki Mahou Helheim Skanlacje Sakura Himawari Aktualki Mangowe Dracaena Żółć Undertakers Lomcia 'Blue Fox' Tora'Blue Fox'
poniedziałek, 11 sierpnia 2014

Dnia 25 lipca br. dołączyła do nas mało znana, raczkująca grupa OtōtoKurok Subs. Serdecznie ich witamy! Oczywiście, rekrutacja jest nadal otwarta, zapraszamy do zakładki o tej nazwie :) Chaisab zajmuje się edycją i moderowaniem, a Firzen X (pamiętacie kultowe Little Fighter? :3) od września stanie się pełnoprawnym tłumaczem. Z ich pomocą zrobimy jeszcze więcej mang! Mamy też w planach krótkie anime, aby nie przedłużać, zapraszam do działu projekty.
Oczywiście, prezentujemy także dojina: "Rise Sexualis" Persony 4 wybranego przez Youlkę :3 Pracowaliśmy nad nim w czwórkę: Ona, nasz nowy edytor - Chaisab, kochana Shiroi i ja. Link podany poniżej.
W zakładce "Planowane" można składać propozycje dotyczące mang :3
Trzymajmy kciuki za naszych nowych członków! Ja życzę wam mnóstwo cienia i chłodu w te upalne dni. Wpadnijcie jeszcze kiedyś!
Do zobaczenia,
Paronija

RISE SEXUALIS

Kolejne będzie anime, dj z Mirai Nikki albo długo wyczekiwany przeze mnie romans: "...suki". Przypomnę może, że tytuł nie jest po polsku ^^"

Leave a Reply

Subscribe to Posts | Subscribe to Comments

- Copyright © 2013 Candy Scans - Fansuber Otaku - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -