Polub naszego facebooka!

Wymiana

Animanki Mahou Helheim Skanlacje Sakura Himawari Aktualki Mangowe Dracaena Żółć Undertakers Lomcia 'Blue Fox' Tora'Blue Fox'
poniedziałek, 1 grudnia 2014

Ohayo!
Za oknami coraz zimniej i pozostało tylko wypatrywać pierwszych płatków śniegu. Mam nadzieję, że nie wychodzicie na dwór bez ciepłych szalików i czapek. Przecież nikt nie chce, aby nasi czytelnicy zamarzli. Dla rozgrzania was, przygotowaliśmy kolejne tłumaczenia mang. Ktoś musi o was dbać. Tak długo trzymaliśmy w napięciu, że pewnie teraz skaczecie ze szczęścia. Dziś między innymi kolejny rozdział Himikoi! Koniecznie przeczytajcie i nie zapomnijcie napisać w komentarzach waszych wrażeń! Hm... Wracając do tematu świąt. Czy ktoś wie, co planuje cukierkowy Mikołaj? Nie pozostaje nic innego, jak wyczekiwać kolejnej aktualki i samemu się przekonać. Przygotujcie listę życzeń i do niego napiszcie! Szykują się najwspanialsze święta!

Himikoi 
Rozdział 2
Rozdział 3
Sakura Trick
Rozdział 1*

* Sakura Trick jest naszym nowym projektem. Pod swoje skrzydła wzięliśmy również Barakamon. W kolejnej aktualce należy spodziewać się kilku rozdziałów tych mang. ;)

{ 2 komentarze... read them below or Comment }

  1. Dziękuje za rozdziałki!!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Na święta będzie ich dużooo więcej ^^ Takie komentarze nas motywują :3 Dziękujemy!

      Usuń

- Copyright © 2013 Candy Scans - Fansuber Otaku - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -