Polub naszego facebooka!

Wymiana

Animanki Mahou Helheim Skanlacje Sakura Himawari Aktualki Mangowe Dracaena Żółć Undertakers Lomcia 'Blue Fox' Tora'Blue Fox'
piątek, 13 lutego 2015

Witajcie najdrożsi! Wiecie jaki mamy dzisiaj dzień? Z pewnością uwielbiany przez wszystkich singli - tak, to Walentynki! Z tej okazji nasza grupka chciałaby wam życzyć mnóstwa wrażeń jak na ten dzień i... mnóstwa smakołyków. No bo jakie to są Walentynki bez słodkości?!
A o własnych wypiekach to już nie wspomnę! Mmm, pcyha xD. Tak, tak, nie ma to jak mówić o smakołykach z pustym brzuchem.
Dziabnął was już kupidyn swoją strzałą? Znaleźliście dzięki niemu swoją drugą połówkę? Jeśli nie, to zastosujcie od dawna stosowany przez Clarmeine zwyczaj - siedźcie pod cieplutkim kocykiem, z herbatką w dłoni i oglądajcie wzruszający film o niespełnionej miłości! xDD
Swoją drogą, musimy się pochwalić - naszą grupkę także odwiedził kupidyn, a z jego torby wyłoniły się oneshociki, które z szyderczym uśmiechem wołały do nas "przyda nam się tłumaczonko, korekta, czyścioszek i typesetting!". Nasza ekipa wzięła się rach ciach za owe czynności i na ten dzień przygotowaliśmy dla was aż 7 projektów! Z czego 2 nie są oneshotami. Zachęcam was do czytania, bo są one naprawdę bardzo urocze.
Chciałabym powitać oficjalnie w naszych szeregach nową korektorkę - Nelfiphme. A także cała ekipa chciałaby Ci złożyć najserdeczniejsze życzenia. No bo w końcu wczoraj był Twój dzień!
A teraz zapraszam do delektowania się walentynkowymi specjałami~

Amai Kaori ga Surun desu

First Love Confirmed

Girls Monochrome
Rozdział 1
Rozdział 2
Rozdział 2.1

Koi ga Saita Hi

Purple Love

Sono Omokage Shitteru

Tamen de Gushi
Rozdział 1

{ 2 komentarze... read them below or Comment }

  1. Dzięki za rozdziały <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki za First Love Confirmed, Purple Love i Sono Omokage Shitteru

    OdpowiedzUsuń

- Copyright © 2013 Candy Scans - Fansuber Otaku - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -