Polub naszego facebooka!

Wymiana

Animanki Mahou Helheim Skanlacje Sakura Himawari Aktualki Mangowe Dracaena Żółć Undertakers Lomcia 'Blue Fox' Tora'Blue Fox'
niedziela, 31 grudnia 2017Ho, ho, ho! Cholernie zimno. Chociaż nie?! Cholera!

Szczęśliwego Nowego Roku od całej ekipy Candy Scans, drodzy Czytelnicy!

I dodatkowo spóźnione życzenia bożonarodzeniowe. Może nie obchodzicie, ale kilka miłych słów jest dobre w każdym kontekście (chyba). Jednak ogólnie to ujmując, w ten przemiły czas życzę Wam: ciepłego grzejnika, fajerwerków kolorowych i szampana w kieliszku, a nie na bluzce! Skleciłam coś takiego, nie brzmi to nadto wytwornie, ale myślę, że w sam raz. Ludzie są kreatywni i wymyślają przeróżne życzenia, wystarczy wejść na FB i zobaczyć, co sobie wstawiają nawzajem na tablice. Kiedyś jednak była moda na łańcuszkowe smsy - nadal chyba ona trwa, ale u starszych pokoleń. Bo przecież teraz dzieci internetu nie będą płacić za wiadomości, pf-pf, wolą płacić za transfer. Co za czasy, co za czasy...

Prawdopodobnie nie przeczytacie nic już ode mnie w tym roku, więc życzę w imieniu grupy udanego Sylwka i oby kolejny rok był lepszy od minionego. A za co pamiętamy 2017? Cóż, jeśli chodzi o Naszą grupę, to skończyliśmy i zaczęliśmy pewną liczbę projektów. Niektóre pożegnaliśmy z własnej woli, niektóre nie, ale przynajmniej będą cieszyć się wersją papierową w Naszym kraju. Dokładniejszy spis pojawi się zapewne niedługo, także bądźcie czujni ;)

A jeszcze à propos żegnania - w dzisiejszej aktualce dostajecie dosyć spory pakiet. Dokończenie serii 3 level combination, zbiór historyjek od Yuki Ando, dokończenie serii przejętej po grupie Hoshi - Hajimari no Niina, oraz yaoi o pilotach - Seifuku o Matoeba, Umaku Uso ga Tsuketanoni. W sumie  26 rozdziałów. Wow!

Wracając do serii, to wyróżnić trzeba oczywiście 3 level combination. Serię robimy od początku, pracowało przy niej, tak podsumowując, 23 osoby. Jakie opinie na temat serii ma kilka z tych osób? Cóż, są one podzielone - jedni wspominają pozytywnie, inni... mniej, albo nawet bardzo negatywnie. Decyzję, po której stronie barykady staniecie, zostawiamy Wam. Przeczytajcie sami i stwierdźcie, czy to gniot czy hit, a jeśli czytaliście na bieżąco - to dołączcie się do wspominek i napiszcie w komentarzu jak zapamiętaliście twór Ha Il-Kwona. Polecam kliknąć i powiększyć, będzie lepiej czytelne ;)

Już po życzeniach, gwiazdka lśni na firmamencie, a więc pora na prezenty! <3

3 level combination:
Rozdział 22
Rozdział 23
Rozdział 24
Rozdział 25
Rozdział 26

Fushigi na Hito:
Rozdział 1: "Tajemnicza osoba"
Rozdział 2: "Drobna historia miłosna"
Rozdział 3: "Diablica Chloe"
Rozdział 4: "Alicja w Krainie Czarów"
Rozdział 5: "Polewa cukrowa"
Rozdział 6: "Gwiazda i serce"

Hajimari no Niina:
Rozdział 3,5: "Koi Baka"
Rozdział 15
Rozdział 16
Rozdział 17
Rozdział 18
Rozdział 19
Rozdział 19,5: "Machibito"
Rozdział 19,6: "Yasashii Te no Hira"

Seifuku o Matoeba, Umaku Uso ga Tsuketanoni:
Rozdział 1
Rozdział 2
Rozdział 3
Rozdział 4
Rozdział 5
Rozdział 6
Rozdział 6,5

{ 4 komentarze... read them below or Comment }

- Copyright © 2013 Candy Scans - Fansuber Otaku - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -