Polub naszego facebooka!

Wymiana

Animanki Mahou Helheim Skanlacje Sakura Himawari Aktualki Mangowe Dracaena Żółć Undertakers Lomcia 'Blue Fox' Tora'Blue Fox'

http://ningyo.skanlacje.pl/wp-content/uploads/2014/10/himikoi.jpg

HISTORIA 1: Sekretna miłość
Co zrobić, jeśli przed ukończeniem liceum, zostaje ujawniona Twoja największa tajemnica? Mako pomaga sprostać uczuciom Yoshiego, w którym jest zadurzona. Rozpoczynają tajną grę w ich sekretnym miejscu. Jaki będzie wynik jej miłości, w ostatnim dniu szkoły?

HISTORIA 2: Podczas burzowej nocy
Po straceniu telefonu, Nao ma nadzieję, że znajdzie się osoba, która będzie na tyle miła, aby go zwrócić. Ku jej zdziwieniu, znalazł go chłopak, który pracuje w sklepie wideo, w pobliżu jej domu. Zbyt nieśmiała, postanawia komunikować się z nim tylko za pomocą telefonu.

HISTORIA 3: Most Szklanych Koralików
Według starej legendy, jeśli wyciągniesz szklany koralik z Mostu Szklanych Koralików, Twoja miłość się spełni. To jest to, co Niina stara się zrobić w trakcie trwania mroźnej zimy. Każda noc zmierza ku ciągłym wydostaniu koralika, aby jej stary kolega z gimnazjum mógł dostrzec jej uczucia. Nie obiecując kolejnego spotkania, ale nadal widząc się każdej nocy, przez Most Szklanych Koralików. Czy życzenie Niiny się spełni?

HISTORIA 4: Sny czerwonego żółwia
Riku przeżywa jednostronną miłość zakochując się w senseiu, który jest bardzo egocentryczny i który nawet nie stara się zwrócić uwagi na innych. Krótki czas, który pozwolił jej na zobaczenie żółwia senseia sprawił, że poczuła się niego troszkę bliżej, jednak pustka senseia nie może być wypełniona przez nikogo. Mimo wszystko chciałaby odnaleźć szczęście ukochanej osoby, nawet jeśli wie, że nigdy nie będzie tą jedyną...

HISTORIA 5: Idealny dzień na piknik
Rozbita rodzina może znaleźć tylko komfort w rodzinie, która przeżywała te same problemy. Lata mijają, a ludzie się starzeją. Niektóre dzieci wyrastają na mądrzejszych dorosłych, a niektóre na młodych dorosłych, młodzież coraz bardziej zainteresowana jest miłością i uczuciami. Ich nerwowość i nieporadność może doprowadzić do sytuacji, których będą żałować, tego, co zrobili. Czy miłość i uczucia są silniejsze od więzi rodzinnych?

HISTORIA 6: Sekretna kryjówka tych dwojga
Dzięki jej nieustannym niepowodzeniom, Chi zawsze spędza dni na własną rękę. Jej jedyna pociechą jest tajemna kryjówka z dzieciństwa, w której jej uprzejmy i ochronny Nii-chan mieszkał, pozostawił ją z kluczem i obietnicą. Czy ta osoba na pewno wróci? Kiedy to zrobi i co ulegnie zmianie dla Chi?

WSPÓŁPRACA Z GRUPĄ NINGYO

Autor: Robiko  
Gatunek: Romans, Szkolne życie, Shoujo, Okruchy życia
Tytuł alternatywny: ひみこい  
Tytuł polski: Sekretna miłość 
 Rok wydania: 2008

Leave a Reply

Subscribe to Posts | Subscribe to Comments

- Copyright © 2013 Candy Scans - Fansuber Otaku - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -